0543 958 64 58
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Havalandırma Firması Sancaktepe

27 Ocak 2019
174 kez görüntülendi
Havalandırma Firması Sancaktepe

 

 

 

 

Havalandırma Firması Sancaktepe , sistem vantilatöre bağlanarak motor yardımı ile elektrik kullanılarak yüksek seviyede hava akımı sağlayan sistemlerdir. Bu sistemler genellikle geniş alana havalandırma kanalı kurulabilecek, fabrika ve otel tarzı yerlerde kullanılmaktadır. Mekanik havalandırma sistemleri, herhangi bir motora bağlı olmayan havalandırma sistemlerinin yeterli gelmediği alanlarda tercih edilir. Havalandırılacak alanın oldukça geniş olması amacınız için en uygunu olabilir. Otel ve fabrikaların yanı sıra, camii, havaalanları, alışveriş merkezleri ve aklınıza gelebilecek daha büyük yerlerde bu sistemden bulunmaktadır. Bu sistemi kurdurduğunuzda gerekli ayarlamaları yapabiliyor olacaksınız. Gerektiğinde hava akımını fazla verip, eğer içeride fazla havaya gerek yoksa bu dereceyi azaltabiliyorsunuz. Böylece enerjiden tasarruf sağlama seçeneği sizin elinizde oluyor. Ticari işletmeler için oldukça kullanışlı olan bu özellikteki havalandırma sistemi, hem ihtiyacınız olan temiz havayı sağlıyor, hem de ekonomik olarak cebinizi yakmıyor. Kolay şekilde ayarlanabilir olması, hava akımı derecesini ayarlamak için farklı uzmanlara ihtiyaç duymanıza gerek kalmıyor.

Mekanik Havalandırma Faydaları

-Güçlü elektrikli motorları sayesinde dışarıdan alınan temiz havayı içeriye hızlı bir şekilde yayar.
-İçeride bulunan düşük oksijen seviyesini arttırarak nefes alımını kolaylaştırır, ferah ortam yaratır. İnsan sağlığına yararı oldukça yüksektir.
-Üretim yeri olarak kullanılan alanlarda oluşan pis havayı anında temizleyerek dışarıdan temiz havayı ortama dahil eder.
-İçeride yüksek derecede ısı oluşuyorsa, bunu dengeler.
– Mekanik havalandırma istenmeyen kötü kokuların önüne geçer.

Sancaktepe 'de Hizmet Verdiğimiz Diğer Uygulamalar

Tikla Ara - 0543 958 64 58 - Hemen Arayın